درباره وبدونی

جامعه وبدونی در اوایل سال ۱۳۹۷ شمسی و در اواسط ۲۰۱۸ میلادی با هدف ها و آرمان های بزرگی دیده به جهان گشود . فعالیت وبدونی از همان ابتدای کار به صورت حرفه ای آغاز شده است. مجموعه ای تشکیل شده از افراد متخصص و مجرب با روحیه ای شاد در جهت ارائه خدمات الکترونیک و کسب و کار های اینترنتی و همچنین کارآفرینی در سطح کشور و جهان.

جامعه وبدونی یک بازار پیشرو در زمینه کسب و کار اینترنتی می باشد که نمونه مشابه آن در ایران وجود ندارد. وبدونی میلیون ها میلیون فروشنده و خریدار را در جهان به هم وصل می کند مجموعه ای ایجاد می کند تا افراد خلاق و علاقمند به این عرصه بتوانند از دانش و علاقه های خود کسب درآمد اینترنتی داشته باشند.

وبدونی چگونه کار خود را آغاز کرد ؟

جامعه وبدونی دارای بخش های مختلفی است که طبق برنامه ریزی های انجام شده یکی پس از دیگری در حال پیاده سازی و راه اندازی می باشد. یکی از این بخش های که در ابتدا فعالیت خود را با آن آغاز کردیم وبدونی مارکت است. وبدونی به تنهایی شامل چندین بخش می باشد که این فرصت را به افراد خلاق میدهد تا بتوانند خلاقیت ها و ایده های خود را جهانی کنند و از این راه کسب درآمد داشته باشند.

بخش های زیر مجموعه جامعه وبدونی که مراتب در حال پیاده سازی آنها هستیم طبق سیاست های این مجموعه فعلا قبل از پیاده سازی هیچ اسمی از آنها برده نمیشود. بعد از رسیدن به مرحله راه اندازی سایر محصولات و خدمات در این بخش معرفی خواهند شد.

وبدونی مارکت چگونه کار می کند ؟

وبدونی مارکت که دارای بخش های مختلفی می باشد به افراد خلاق و علاقمند این فرصت را میدهد تا فایل های خود را برای فروش قرار دهند و از طرفی دیگر مشتریان به راحتی بین میلیون ها میلیون فایل به چیزی که به ان نیاز دارند دست پیدا کنند. این ایده از آنجایی شروع می شود که افراد بسیاری زیادی در جهان به فعالیت و کسب و کار اینترنتی علاقمند هستند اما قدرت پیاده سازی سایت و یا سرمایه کافی برای جهانی کردن خود ندارند , از این رو وبدونی مارکت که یک بازار بزرگ در زمینه فایل های دیجیتال می باشد ایجاد شده است تا این افراد خلاق بدون هیچ سرمایه ای بتوانند از کارهایی که عاشق آن هستند کسب درآمد کنند.

ما معتقدیم که ایده های خوب مستلزم فرصتی برای شکوفا شدن هستند. وبدونی این فرصت را به افراد خلاق میدهد تا ایده های خود را جهان کنند. افراد خلاق می توانند کارهایی را انجام دهند که عاشق آن هستند و در این صورت است که انجام کار ها برای آنها بسیار راحت خواهد بود.

ماموریت

مأموریت ما ساختن مجموعه ای حرفه ای و داخلی می باشد. برای هر چه بهتر شدن خدمات و محصولاتمان ، همواره خود را محک می‌زنیم و با آزمون خطاهای مختلف اشتباهات رخ داده را میپذریم و از آن ها به عنوان تجربه ای برای بهترن کردن خدمات استفاده می کنیم. خلاقیت و ایده های نو و بکر ، برای جامعه وبدونی ارزش بیشتری نسبت به ایده های سنتی دارند. جامعه وبدونی این خلاقیت و قدرت را در تیم خود میبینید و با جرات تمام این جمله را فریاد میزند ” چیزی وجود ندارد که از پس آن بر نیاینیم ” .

رضایت کاربران

جامعه وبدنی بدور از شعار و مبری از تجاری سازی کسب و کار خود در مسیری حرکت می کند تا همه کاربران در نهایت برنده میدان باشند. زمانی که یک مشتری از خرید خود راضی باشد به مراتب خرید های بیشتری انجام خواهد داد و از انتخاب های خود رضایت کاملی خواهد داشت. و طرفی دیگر فروشندگان شاهد صعود چشمگیر درآمد خود خواهند بود.

مشتاق تغییرات

وبدونی با به دست آوردن موفقیت های کوچک و بزرگ , به خود مغرور نخواهد شد. ما همواره پیشنهادات و ایده هایی که از جانب کاربرانمان پیشنهاد میشود را با آغوشی گرم به استقبال آنها میریم و مشتاقانه هر گونه تغییر و تحولی را در راستای رشد و تحول مجموعه میپذیریم.

خلاقیت ها حیرت انگیز و ایده های نو در راه است , به زودی شاهد بزرگترین تحول در زمینه کسب و کار هایی اینترنتی خواهید بود.

 

امتیاز به این صفحه
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 امتیاز, میانگین: 4٫54 از 5)
Loading...