شرایط و قوانین فروشندگان

به بخش شرایط و قوانین فروشندگان خوش آمدید , در این بخش کلیه شرایط و قوانین برای فروشندگان در جامعه وبدونی ذکر شده است. کلیه فروشندگان مستلزم رعایت کلیه قوانین نوشته شده در این صفحه هستند.

با تشکر از شما بابت انتخاب مارکت وبدونی برای فروش محصولات خود. ما این اطمینان را به شما میدهیم که با فروش محصولات در جامعه وبدونی در کمترین زمان ممکن به درآمد بالایی دست پیدا کنید. ما محصولات با کیفیت و حرفه ای شما را در دید مشتریان قرار میدهیم تا بازخورد خوبی داشته باشید.

این بخش مربوط به شرایط و قوانین فروشندگان می باشد . درصورتی که می خواهید شرایط و قوانین کلی وبدونی را مطالعه کنید به صفحه شرایط و قوانین مراجعه کنید.

یک راه کسب و کار ایده عال و تجارت آسان از دید بزرگان : محصول با کیفیت تولید کرده و همراه با محصول خود خدمات پیشتیبانی خوب داشته باشید. یک بار محصول را برای فروش قرار داده و یک عمر بفروشید . با رعایت این قانون بی شک درآمد بسیار بالایی خواهید داشت.

 1. فروشندگان باید محصولاتی که خود آنها را ایجاد کرده یا فارسی سازی کرده اند را بفروش برسانند و حق فروش محصول دیگر سایت ها را ندارند در صورت مشاهده فروش محصول مورد نظر متوقف شده و در صورت داشتن فروش مبلغ درآمد از حساب فروشنده کسر خواهد شد.
 2. محصولات ارسالی جهت فروش در سایت توسط کارشناسان بخش فنی مارکت وبدونی به صورت کامل بررسی شده و بعد از تایید در سایت نمایش داده خواهند شد.
 3. در صورت وجود نقص و یا عیبی در محصول ارسال محصول تایید نشده و دلیل عدم تایید از طریق ایمیل به فروشنده محصول اطلاع رسانی خواهد شد.
 4. محصولات ارائه شده باید دارای فایل راهنما و مستندات کامل باشند.
 5. مارکت وبدونی از محصولات با کیفیت و حرفه ای حمایت کرده و در بیشتر در دید مشتریان قرار میدهد.
 6. فایل های مربوط به محصول که بعد از خرید باید دانلود شوند باید داخل پکیجی باشد که برای فروش قرار داده شده باشند. قرار دادن هر گونه لینک به سایر سایت ها ( کلیه لینک ها خارج از مارکت بودنی ) متخلف محسوب شده و درآمد فروش محصول مورد نظر از حساب فروشنده کسر خواهد شد.
 7. فروشندگان موظف هستند سوالات قبل از خرید مشتریان را از طریق بخش نظرات محصول مورد نظر پاسخگو باشند. پاسخگویی از طریق سایر راه های ارتباطی خلاف قوانین جامعه وبدونی می باشد.
 8. کلیه موارد مروبط به پشتیبانی محصول از طریق سیستم تیکتینگ جامعه وبدونی صورت خواهد گرفت . پاسخگویی از طریق سایر راه های ارتباطی خلاف قوانین می باشد.
 9. در پنل کاربری فروشندگان بخشی جهت مشخص کردن محدوده پشتیبانی محصولات در نظر گرفته شده است . کلیه فروشندگان باید این بخش را حتما تکمیل کنند تا خریدارن مواردی که شامل پشتیبانی محصول شما میشود را بررسی کنند.
 10. برای هر محصول در بخش ارسال محصول جهت فروش گزینه ای برای مشخص کردن پشتیبانی محصول وجود دارد ( آیا این محصول پشتیبانی دارد ؟ ) با مشخص کردن این گزینه کاربران در زمان مشاهده محصول داخل سایت این مورد را مشاهده خواهند کرد که محصول شما پشتیبانی دارد یا خیر .
 11. به صورت پیش فرض محصولاتی که برای فروش قرار داده می شوند دارای ۶ ماه پشتیبانی رایگان می باشند و فروشندگان موظف هستند مشتریان خود را در این بازه زمانی به صورت کاملا رایگان پشتیبانی کنند. و برای پشتیبانی بیشتر مشتریان باید هزینه پشتیبانی را پرداخت کنند. هزینه پشتیبانی بیشتر از ۶ ماه را خود فروشنده مشخص خواهد کرد. توجه داشته باشید بروزرسانی محصولات به صورت همیشگی رایگان می باشد و مشتریان می توانند در همه زمان ها به فایل خریداری شده دسترسی داشته باشند و فقط پشتیبانی بیش از ۶ ماه دارای هزینه خواهد بود.
 12. پاسخگویی به تیکت ها ( سوالات , مشکلات , راهنمایی و … ) باید در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد. فروشندگان طبق بند ۹ قوانین همین صفحه باید مشخص کنند که پشتیبانی دقیقا به چه صورتی خواهد بود و زمان های پاسخگویی حداقل و حداکثر را مشخص کنند.
 13. فروشندگان موظف هستند محصول خود را در صورت نیاز بودن به بروزرسانی در سریع ترین زمان ممکن بروزرسانی کرده و نسخه های جدید تر را در اختیار مشتریان قرار دهند.
 14. محصولاتی که نیاز به بروز رسانی دارند باید حدالامکان هر ۳ ماه یکبار بروز رسانی داشته باشند.
 15. قیمت محصولات توسط فروشندگان پیشنهاد میشود. کارشناسان فنی میتوانند بر اساس کیفیت و رنج قیمت بازار قیمت پیشنهادی را تغییر دهند.
 16. از هر فروش ۸۰ درصد برای فروشندگان خواهد بود و فقط ۲۰ درصد از فروش به عنوان حق مشارکت به مارکت وبدونی تعلق می گیرد. از این ۲۰ درصد ۵ درصد به افرادی تعلق خواهد گرفت که از طریق کیف پول خود اقدام به پرداخت می کنند. حدودا ۷/۸ درصد به بازاریابان تعلق میگیرد و مابقی به وبدونی تعلق میگیرد.
 17. در صورتی که محصول شما فقط در مارکت وبدونی به فروش میرسد ۸۰ درصد فروش برای فروشنده خواهد بود . و در صورتی که محصول شما در سایر سایت ها و مارکت ها برا فروش قرار داده شده باشد از حق مشارکت فروشنده ۳۰ درصد کاهش داده و ۵۰ درصد فروش به فروشنده تعلق خواهد گرفت.
 18. در صورتی که فروشنده فروش محصول در سایر سایت ها و مارکت های به غیر از وبدونی را اعلام نکند. و بعد از مدتی کارشناسان مارکت وبدونی متوجه این موضوع شوند حق مشارکت ۳۰ درصد در بازه زمانی فروش محصول به صورت کلی از حساب فروشنده کسر خواهد شد.
 19. بهینه سازی و سئو سازی محتوای محصولات ارسالی را در صورتی که فروشندگان آشنایی داشته باشند می توانند بهینه سازی کنند در غیر این صورت تیم فنی سئو کار مارکت وبدونی عملیات بهینه سازی را روی محتوای محصولات ارسالی اعمال خواهند کرد.
 20. ارائه توضیحات کامل و کاملا صادقانه در رابطه با محصول , فروشندگان در قبال نوشته ها و ویژگی هایی که برای محصول خود وارد می کنند مسئول بوده و باید پاسخگوی آنها باشند.
 21. عملیات برداشت وجه و تسویه حساب ۲ بار در هفته انجام خواهد شد و حداقل موجودی لازم برای برداشت وجه ۱۰۰ هزار تومان می باشد.
 22. مبلغ کیف پول قابل برداشت نمی باشد. فروشندگان نمی توانند با استفاده از شارژ کیف پول موجودی خود را افزایش داده و درخواست تسویه ارسال کنند. تنها هزینه های درآمد قابل برداشت می باشد.
 23. مبلغ برداشتی هیچ سقفی ندارد و باید مبلغی بر مضرب ۵ باشد .
 24. در بخش فروش قالب در صورتی که محصول شما یک محصول آماده خارجی می باشد . می بایست محصول مورد نظر به صورت کامل ترجمه شده , فایل های راهنما و مستندات استفاده از آن در کنار محصول ارائه شود.
 25. در صورتی که محصول مورد نظر یک محصول ایرانی می باشد می بایست فایل مورد نظر دارای فایل راهنما و مستندات لازم در کنار محصول باشد.
 26. کلیه موارد مربوط به سوالات قبل خرید و پشتیبانی ها و راهنمایی بعد از خرید بر عهده فروشنده می باشد و وبدونی هیچ مسئولیتی را بر عهده نمیگیرد.
 27. در صورت عدم پشتیبانی محصول و ارائه نکردن بروزرسانی های جدید محصول هزینه ها فروش محصول از حساب فروشنده کسر خواهد شد و به موجودی کیف پول مشتری اضافه خواهد. و همچنین وبدونی هر گونه شکایتی را از فروشنده سلب می کند.
 28. تبلیغات سایر سایت ها و یا قرار دادن لینک های خارج از وبدونی در توضیحات محصول با تصاویر محصول و حتی فایل دانلودی پس از خرید خلاف قوانین وبدونی می باشد و با فروشنده برخورد خواهد شد. در صورت مشاهده مبلغ فروش محصول از حساب فروشنده کسر خواهد شد و در صورت عدم موجودی فروشنده جریمه نقدی خواهد شد.
 29. تایید محصولات ارسالی به مارکت وبدونی جهت فروش ممکن است از ۱ ساعت تا ۴۸ ساعت متغییر باشد. تا زمان تایید محصول خود صبر کنید و اگر تا ۴۸ ساعت محصول ارسال تایید نشد و هیچگونه پیغامی دریافت نکردید می توانید با تیم فنی و کارشناسان بخش تایید محصولات در ارتباط باشید. در صورتی که محصولی تایید نشود بلافاصله از طریق ایمیل به فروشنده محصول اطلاع رسانی خواهد شد تا مشکلات مربوط به محصول ارسالی را رفع کند.
 30. در صورتی که فروشنده ای محصول خود را پشتیبانی نکند و یا بروزرسانی های جدید را در اختیار مشتریان قرار ندهد وبدونی حق دارد فروش محصول را متوقف کرده و در صورت صلاح دید فروشنده جدیدی برای محصول مورد نظر انتخاب کنید. از این رو به دلیل مشکلات ایجاد شده از جانب فروشنده اول وبدونی حق دارد تا مستندات لازم محصول فروشنده قبل را در اختیار فروشنده جدید قرار دهد و فروشنده اول حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت و همچنین فروشنده جدید میبایست از مشتریان قبلی که محصول مورد نظر را خریداری کرده اند پشتیبانی کند.
 31. در صورتی که محصول ارسالی شما برای فروش در مارکت از سایر سایت ها برداشته شده باشد و یا نسخه های نال شده بوده و از راه های غیر قانونی تهیه شده باید محصول تایید نخواهد شد و در صورت تایید بودن بالافاصله فروش محصول مورد نظر متوقف خواهد شد و در صورت فروش درآمد محصول از حساب فروشنده کسر می شود.
 32. دارای بودن پیشنمایش برای محصولات امری الزامیست که فروشنده باید خود پیش نمایش را آماده کرده باشد و در صورت استفاده از پیشنمایش سایر محصولات و سایت ها سبب توقف فروش و عدم تایید محصولات خواهد شد.
 33. در صورتی که از محصولات خارجی آماده به صورت اتفاقی دو محصول یکسان توسط دو فروشنده مختلف برای فروش ارسال شده باشد تنها محصولی تایید خواهد شد که تمامی قوانین و موارد لازم ارسال محصول را رعایت کرده باشد و همچنین دارای کد خرید محصول باشد.
 34. در صورتی که کارشناسان فنی بخش تایید محصولات نیاز به بررسی اصالت اصل و اورجینال محصول را داشته باشند , فروشنده موظف است تمامی مستندات و مدارک لازم را جهت بررسی در اختیار کارشناسان قرار دهد.
 35. فروشندگان می توانند برای معرفی هر چه بهتر خود و افزایش فروش محصولات گاهی اقدام به ارائه محصولات رایگان کنند تا مشتریان با استفاده از محصولات رایگان با خدمات شما آشنا شوند.
 36. در صورتی که کپی رایت محصول شما قابل حذف است و یا قابل حذف نیست و همچنین اگر برای حذف کپی رایت نیاز به پرداخت هزینه می باشد این مورد را به کامل و  شفاف در توضیحات محصولات خود به طور کامل درج کنید , در صورتی که فروشنده محصول این مورد را رعایت نکرده باشد خریدار می تواند به اختیار خود هر گونه رفتاری را با کپی رایت محصول داشته باشد.
 37. در پنل کاربری جهت انجام تسویه حساب درآمد فروشندگان , فروشنده باید اطلاعات حساب بانکی خود را ثبت کرده باشد و در صورت عدم ثبت حساب بانکی تسویه حساب انجام نخواهد شد.
 38. در وارد کردن اطلاعات حساب خود کاملا دقت کنید واریز اشتباه هزینه در صورتی که اشتباه از جانب فروشنده باشد هزینه قابل بازگشت نبوده و وبدونی هیچگونه مسئولیتی در این باره ندارد.
 39. عملیات تسویه حساب در دو روش پایا و کارت به کارت انجام خواهد شد که توسط فروشنده مشخص می شود. واریز هزینه در روش پرداخت پایا تا ۲۴ طول میکشد که هیچ سقفی ندارد و روش پرداخت کارت به کارت حدودا ۴/۵ ساعته بوده که دارای سقف ۳,۰۰۰,۰۰۰ میلیون تومان می باشد.
 40. قرار گرفتن محصولات در بخش محصولات ویژه در صفحه اصلی بر اساس تعداد فروش , وضعیت امیتاز های محصول و همچنین نحوه عملکرد پشتیبانی محصول می باشد . فروشندگان ارائه محصولات با کیفیت و زیبا می توانند فروش بالایی داشته و امتیازات بالایی را از مشتریان خود دریافت کنند. با ارائه پشتیبانی خوب به مشتریان محصول خود را در بخش محصولات ویژه قرار دهید این امر سبب مشاهده بیشتر محصول شما توسط مشتریان و در نتیجه سبب افزایش بسیار شدید درآمد خواهد بود.
 41. شرایط و قوانین مربوط به فروشندگان ارائه شده در این صفحه بر اساس توابع و قوانین جمهوری اسلامی و سایر مراجع ناظر برای خدمات می باشد. از این رو این نوع شرایط که در کل جهان به صورت کلی ممکن است در بازه زمانی های خاصی تغییرات داشته باشد . جامعه وبدونی این حق را دارد که در هر زمان تغییراتی روی شرایط و قوانین اعمال کنید. لازم به ذکر است وبدونی هیچ مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی به تک تک فروشندگان ندارد و فروشندگان باید هر چند وقت یکبار به صفحه قوانین سر بزنند و تغییرات احتمالی را مشاهده کنند.
 42. اعمال تغییرات روی قوانین و شرایط بر اساس سیاست های جامعه وبدونی بوده و در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات خواهد بود. که هیچکونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.
 43. در صورتی که فروشنده ای بعد از اعمال یک سری تغییرات در بخش شرایط و قوانین اعتراضی داشته باشد باید حدالامکان ظرف ۴۸ ساعت درخواست قطع همکاری خود را برای مارکت وبدونی ارسال کند. در صورت عدم اعلام درخواست قطع همکاری بعد از ۴۸ ساعت فروشنده معظف است از تمامی قوانین به طور کامل پیروی کند.

 

 

امتیاز به این صفحه
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 امتیاز, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...