اخبار

اخبار

وبدونی افتتاح شد

سلام خدمت همه دوستان عزیز . امروز روز تولد سایت وبدونی و افتتاحش به صورت رسمی هست. بسیار خوشحال و مفتخریم که با فعالیت ها و همفکری های چند ماهه خود موفق شدیم شروع کار خود را به صورت رسمی اعلام و آغاز کنیم. امروز ۲۵ تیر ۱۳۹۷ شمسی و ۱۶ جولای ۲۰۱۸ میلادی ساعت ۱۶:۰۰ به وقت رسمی ایران می باشد. من یعنی هادی قربانی و دوست عزیزم یعنی آرمان لقائی با هم جلوی سیستم نشستیم و در حال نوشتن مطلب مربوط به متولد شدن وبدونی هستیم. راستی مجموعه وبدونی توسط هادی و آرمان راه اندازی شده است.

حدودا ۶ ماه روی این ایده همفکری و برنامه ریزی کردیم و حدودا ۳ ماه دو نفری روی برنامه نویسی و طرح سایت کار کردیم. لازم به ذکر است که طرح وبدونی شبیه به طرح خارجی اون به اسم انویتو هست که ما سایت را دقیقا شبیه به اون درست کردیم فقط با این تفاوت که وبدونی برای فارسی زبانان می باشد.

افتتاح وبدونی
افتتاح وبدونی

کدنویسی و طراحی بخش وبدونی مارکت به تنهایی حدود ۲ ماه طول کشید . سیستم مارکت به صورت کاملا اختصاصی طراحی شده و از هیچ سیستم و مدیریت محتوای آماده ای چون وردپرس و جوملا و … استفاده نکردیم. همه میدونیم که استفاده از سیستم اماده برای همچین طرحی یکی از نقاط ضعف تیم طراح و موسس آن می باشد . بنابراین تصمیم گرفتیم از صفره صفر شروع کرده و سیستم را باب میل خودمون طراحی کنیم.

افتتاح و آغاز به کار رسمی سایت وبدونی

وبدونی به انگلیسی webdooni یک وب سایت قدرتمند در زمینه ارائه خدمات اینترنتی می باشد. در وبدونی افراد خلاق و علاقمند می توانند از طریق دانش و علایق خود کسب درآمد داشته باشند. به این شکل که افراد می توانند پروژه های آماده خود را در بخش مارکت وبدونی برای فروش قرار دهند. جهت مطالعه اطلاعات بیشتری در رابطه با وبدونی می توانید به بخش درباه وبدونی مراجعه کنید.

وبدونی شامل چندین زیر مجموعه می باشد که اولین بخشی که در ابتدای کار راه اندازی شد وبدونی مارکت هست. لازم به ذکر است خود وبدونی مارکت شامل چندین زیر مجموعه مجزا می باشد که به مراتب تک تک آن ها معرفی خواهند شد.

دوست ندارم وقت زیادی ازتون بگیرم فقط در این بخش خواستیم تولد و شروع فعالیت سایت رو خدمت شما عزیزان اعلام کنیم. کلیه بخش های وبدونی که به مراتب در حال پیاده سازی و راه اندازی آنها هستیم را در بخش وبدونی بلاگ معرفی خواهیم کرد.