همکاری با ما

جامعه وبدونی از افراد خلاق و حرفه ای دعوت به همکاری می نماید. در صورت تمایل به همکاری در بخش های مختلف سایت وبدونی می توانید فرصت های شغلی ایجاد شده در ادامه را مطالعه کرده و درخواست همکاری خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید. مطالعه کامل این بخش قبل از ارسال هرگونه درخواستی الزامی می باشد.

کار کردن در محیطی که علاوه بر اطمینان خاطر و امنیت، بلکه شکوفایی و بالندگی را برای شما به ارمغان می آورد، و این امر سبب شده است تا این موارد رویای هر کارمندی در شغل مورد علاقه‌اش باشد.

جامعه وبدنی در راستای گسترش خدمات و تکمیل نیروی انسانی خود , از کلیه افراد و متخصصین واجد شرایط که علاقمند به فعالیت تیمی در محیطی حرفه ای و صمیمی هستند , دعوت به همکاری به عمل می آورد تا در صورت واجد شرایط بودن از همکاری آنها بهره مند شویم.

خلاق و سخت کوش

در صورتی که خود را فردی خلاق و سخت گوش میدانید, علاقمند به پیدا کردن پاسخ هر سوالی با سخت کوشی و سماجت هستید؟ اگر پاسخ این سوال بله است , شما اولین قدم را برای ورود به خانواده بزرگ وبدونی را پشت سر گذاشته اید. محیط فعالیت جامعه وبدونی محیطی با نشاط , شور و شوق و همراه با نیروی انسانی با روحیه تیمی بالا که دلسوزانه در مسیر رشد و شکوفایی مجموعه از جان مایه میگذراند. ما در این جامعه می آموزیم که برای هدف ها و فعالیت هایی که پیش رو داریم بهترین , حرفه ای ترین و سریع ترین راه ممکن را انتخاب کنیم و همواره ایده های نو و خلاقانه در ذهن برای جایگزینی بپرورانیم.  ایجاد محیطی دوستانه همراه با صمیمیت، احترام به یکدیگر, ایجاد نشاط و انگیزه، شرکت در جلسات جمعی و گروهی ، انتقاد پذیر بودن و در عین حال انعطاف پذیر , انتقال دانش و یاد گرفتن که سبب افزایش روز افزون دانش مجموعه می شود. و بسیار موارد دیگر از مهمترین نکاتی می باشد که برای فعالیت در جامعه وبدونی به انها نیاز داریم.

اکنون اگر برای پیوستن به جامعه وبدونی تصمیم خود را گرفته اید, خود را برای فعالیتی سخت کوشانه , پرنشاط همراه با انرژی آماده کنید. سیاست ها و تجارب بدست آمده در طی سال های اخیر ثابت کرده اند که اگر نیروی انسانی مجموعه سخت کوشانه و دلسوزانه به فعالیت خود ادامه دهند و هیچ وقت از شکست ها مقطعی نا امید نشوند , در این صورت است که با جرات تمام می توان به سوی آینده ای درخشان و شکوفا قدم برداشت.

لطفا قبل از ارسال اطلاعات درخواستی به سه نکته زیر دقت کنید:

  1. صداقت و صریح بودن در پر کردن اطلاعات درخواست همکاری یکی از مهمترین نکات برای موفقیت آمیز بودن یک همکاری احتمالی است.
  2. دقت کامل در تکمیل فرم درخواست همکاری , برخی گزینه می تواند الزامی نباشد اما تکمیل همه بخش می تواند در انتخاب شما موثر باشند.
  3. ارسال فرم درخواست همکاری هیچگونه تعهد و مسئولیتی برای استخدام شدن شما در مجموعه وبدونی ایجاد نمی کند و لزا پس از بررسی های لازم در صورت صلاح دید کارشناسان برای همکار با شما تماس گرفته شده تا سایر مراحل همکاری طی شود.
  4. از ملاک های مهم تصمیم گیری برای درخواست های ارسالی صحت اظهارات شما می باشد. در صورتی که اطلاع ارسالی شما دارای مغایرتی باشد که سبب ایجاد هزینه های مالی , اداری و حقوقی شود با فرد خاطی طبق قوانین برخورد شده و از طریق مراجع ذیصلاح  پیگیری خواهد شد.
  5. ارسال فرم درخواست همکاری بدین منظور است که شما نکات فوق را کامل مطالعه کرده و با آن موافقت کرده اید.

 

 

امتیاز به این صفحه
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 امتیاز, میانگین: 4٫75 از 5)
Loading...